Osmifinále

Výsledky

Skupina V

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-16 09:00:4716.12.2018FC Šlosoři
OSTRAVA J-ELITA
 09:00:479:004 - 0Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 09:30:1116.12.2018FC JAMESON
WICHER
 09:30:119:306 - 2Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 10:00:0216.12.2018FC Šlosoři
FC JAMESON
 10:00:0210:006 - 1Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 10:30:5516.12.2018OSTRAVA J-ELITA
WICHER
 10:30:5510:306 - 3Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 11:00:0516.12.2018FC Šlosoři
WICHER
 11:00:0511:005 - 2Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 11:30:5916.12.2018OSTRAVA J-ELITA
FC JAMESON
 11:30:5911:301 - 5Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky osmifinálové skupiny V

Skupina V

PořadíKlubZVRPGIBB
1FC Šlosoři33001539
2FC JAMESON32011296
3OSTRAVA J-ELITA31027123
4WICHER30037170
Zobrazit pouze tabulku osmifinálové skupiny V

Skupina X

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-16 09:15:4716.12.2018FM METAL
AQUATEC Dubnica
 09:15:479:152 - 5Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 09:45:3116.12.2018TURISTI
Rozvedení s.r.o.
 09:45:319:452 - 1Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 10:15:1216.12.2018FM METAL
TURISTI
 10:15:1210:152 - 2Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 10:45:0516.12.2018AQUATEC Dubnica
Rozvedení s.r.o.
 10:45:0510:451 - 0Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 11:15:4716.12.2018FM METAL
Rozvedení s.r.o.
 11:15:4711:154 - 3Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 11:45:0316.12.2018AQUATEC Dubnica
TURISTI
 11:45:0311:451 - 0Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky osmifinálové skupiny X

Skupina X

PořadíKlubZVRPGIBB
1AQUATEC Dubnica3300729
2TURISTI3111444
3FM METAL31118104
4Rozvedení s.r.o.3003470
Zobrazit pouze tabulku osmifinálové skupiny X

Skupina Y

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-16 12:00:5016.12.2018Alko NItra
Gamisport
 12:00:5012:000 - 5Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 12:30:3616.12.2018CF Galacticos Krasno
SFC REBELS
 12:30:3612:300 - 2Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 13:00:0016.12.2018Alko NItra
CF Galacticos Krasno
 13:00:0013:002 - 5Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 13:30:4016.12.2018Gamisport
SFC REBELS
 13:30:4013:302 - 6Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 14:00:3416.12.2018Alko NItra
SFC REBELS
 14:00:3414:000 - 5Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 14:30:1716.12.2018Gamisport
CF Galacticos Krasno
 14:30:1714:302 - 2Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky osmifinálové skupiny Y

Skupina Y

PořadíKlubZVRPGIBB
1SFC REBELS33001329
2Gamisport3111984
3CF Galacticos Krasno3111764
4Alko NItra30032150
Zobrazit pouze tabulku osmifinálové skupiny Y

Skupina Z

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-16 12:15:0016.12.2018TJ Něbory
EMIKO.CZ
 12:15:0012:152 - 3Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 12:45:1216.12.2018Drímtým
FC GÓROLE
 12:45:1212:456 - 1Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 13:15:0216.12.2018TJ Něbory
Drímtým
 13:15:0213:150 - 5Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 13:45:4616.12.2018EMIKO.CZ
FC GÓROLE
 13:45:4613:459 - 0Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 14:15:3616.12.2018TJ Něbory
FC GÓROLE
 14:15:3614:154 - 2Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-16 14:45:2116.12.2018EMIKO.CZ
Drímtým
 14:45:2114:453 - 1Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky osmifinálové skupiny Z

Skupina Z

PořadíKlubZVRPGIBB
1EMIKO.CZ33001539
2Drímtým32011246
3TJ Něbory31026103
4FC GÓROLE30033190
Zobrazit pouze tabulku osmifinálové skupiny Z