Základní skupiny

Výsledky

Skupina A

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 09:00:3615.12.2018FC Šlosoři
FOTBAL TŘINEC B
 09:00:369:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 09:15:4015.12.2018KERAM
Drímtým
 09:15:409:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 09:30:3415.12.2018FC Šlosoři
MN Dřevo
 09:30:349:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 09:45:5415.12.2018FOTBAL TŘINEC B
Drímtým
 09:45:549:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 10:00:4715.12.2018KERAM
MN Dřevo
 10:00:4710:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 10:15:3815.12.2018FC Šlosoři
Drímtým
 10:15:3810:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 10:30:2815.12.2018FOTBAL TŘINEC B
MN Dřevo
 10:30:2810:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 10:45:2215.12.2018FC Šlosoři
KERAM
 10:45:2210:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 11:00:0815.12.2018Drímtým
MN Dřevo
 11:00:0811:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 11:15:1115.12.2018FOTBAL TŘINEC B
KERAM
 11:15:1111:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky skupiny A

Skupina A

PořadíKlubZVRPGIBB
1Drímtým0000000
1FC Šlosoři0000000
1FOTBAL TŘINEC B0000000
1KERAM0000000
1MN Dřevo0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny A

Skupina B

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 09:00:3115.12.2018FM METAL
FC Zralá Jablka
 09:00:319:00-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 09:15:4915.12.2018FC JAMESON
UNDERTAKERS
 09:15:499:15-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 09:30:5015.12.2018FM METAL
Predatori Poprad
 09:30:509:30-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 09:45:4015.12.2018FC Zralá Jablka
UNDERTAKERS
 09:45:409:45-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 10:00:0915.12.2018FC JAMESON
Predatori Poprad
 10:00:0910:00-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 10:15:1015.12.2018FM METAL
UNDERTAKERS
 10:15:1010:15-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 10:30:5815.12.2018FC Zralá Jablka
Predatori Poprad
 10:30:5810:30-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 10:45:5415.12.2018FM METAL
FC JAMESON
 10:45:5410:45-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 11:00:5215.12.2018UNDERTAKERS
Predatori Poprad
 11:00:5211:00-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 11:15:4915.12.2018FC Zralá Jablka
FC JAMESON
 11:15:4911:15-Halová kopaná2018SC Smilovice
Zobrazit pouze výsledky skupiny B

Skupina B

PořadíKlubZVRPGIBB
1FC JAMESON0000000
1FC Zralá Jablka0000000
1FM METAL0000000
1Predatori Poprad0000000
1UNDERTAKERS0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny B

Skupina C

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 11:30:1815.12.2018FOTBAL TŘINEC A
TJ Něbory
 11:30:1811:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 11:45:4115.12.2018TURISTI
PRUHY 83
 11:45:4111:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 12:00:0315.12.2018FOTBAL TŘINEC A
Sokol Ústí/Opatovice
 12:00:0312:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 12:15:3915.12.2018TJ Něbory
PRUHY 83
 12:15:3912:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 12:30:0615.12.2018TURISTI
Sokol Ústí/Opatovice
 12:30:0612:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 12:45:0715.12.2018FOTBAL TŘINEC A
PRUHY 83
 12:45:0712:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 13:00:2515.12.2018TJ Něbory
Sokol Ústí/Opatovice
 13:00:2513:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 13:15:5815.12.2018FOTBAL TŘINEC A
TURISTI
 13:15:5813:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 13:30:2315.12.2018PRUHY 83
Sokol Ústí/Opatovice
 13:30:2313:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 13:45:3715.12.2018TJ Něbory
TURISTI
 13:45:3713:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky skupiny C

Skupina C

PořadíKlubZVRPGIBB
1FOTBAL TŘINEC A0000000
1PRUHY 830000000
1Sokol Ústí/Opatovice0000000
1TJ Něbory0000000
1TURISTI0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny C

Skupina D

DatumKlubyČasSoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 11:30:2115.12.2018GKS Třanovice
Rozvedení s.r.o.
 11:30:2111:30Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 11:45:2915.12.2018Aksaj
Alko Nitra
 11:45:2911:45Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 12:00:2915.12.2018GKS Třanovice
RETRORAPID B-B
 12:00:2912:00Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 12:15:1515.12.2018Rozvedení s.r.o.
Alko Nitra
 12:15:1512:15Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 12:30:1115.12.2018Aksaj
RETRORAPID B-B
 12:30:1112:30Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 12:45:0415.12.2018GKS Třanovice
Alko Nitra
 12:45:0412:45Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 13:00:1815.12.2018Rozvedení s.r.o.
RETRORAPID B-B
 13:00:1813:00Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 13:15:3815.12.2018GKS Třanovice
Aksaj
 13:15:3813:15Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 13:30:4315.12.2018Alko Nitra
RETRORAPID B-B
 13:30:4313:30Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 13:45:1715.12.2018Rozvedení s.r.o.
Aksaj
 13:45:1713:45Halová kopaná2018SC Smilovice
Zobrazit pouze výsledky skupiny D

Skupina D

PořadíKlubZVRPGIBB
1Aksaj0000000
1Alko Nitra0000000
1GKS Třanovice0000000
1RETRORAPID B-B0000000
1Rozvedení s.r.o.0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny D

Skupina E

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 14:00:3215.12.2018Aquatec Dubnica
AGA 24
 14:00:3214:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 14:15:0915.12.2018FC INTER 2010
SFC Rebels
 14:15:0914:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 14:30:0415.12.2018Aquatec Dubnica
Pískej konec
 14:30:0414:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 14:45:0015.12.2018AGA 24
SFC Rebels
 14:45:0014:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 15:00:3615.12.2018FC INTER 2010
Pískej konec
 15:00:3615:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 15:15:1615.12.2018Aquatec Dubnica
SFC Rebels
 15:15:1615:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 15:30:5315.12.2018AGA 24
Pískej konec
 15:30:5315:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 15:45:2515.12.2018Aquatec Dubnica
FC INTER 2010
 15:45:2515:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 16:00:2515.12.2018SFC Rebels
Pískej konec
 16:00:2516:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 16:15:4015.12.2018AGA 24
FC INTER 2010
 16:15:4016:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky skupiny E

Skupina E

PořadíKlubZVRPGIBB
1AGA 240000000
1Aquatec Dubnica0000000
1FC INTER 20100000000
1Pískej konec0000000
1SFC Rebels0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny E

Skupina F

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 14:00:1215.12.2018CF Galacticos Krasno
Markoexpress
 14:00:1214:00-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 14:15:4415.12.2018FK ACTIV Velké Kosihy
CK MED KIELCE
 14:15:4414:15-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 14:30:0815.12.2018CF Galacticos Krasno
Ostrava J-Elita
 14:30:0814:30-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 14:45:1615.12.2018Markoexpress
CK MED KIELCE
 14:45:1614:45-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 15:00:1715.12.2018FK ACTIV Velké Kosihy
Ostrava J-Elita
 15:00:1715:00-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 15:15:0315.12.2018CF Galacticos Krasno
CK MED KIELCE
 15:15:0315:15-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 15:30:1515.12.2018Markoexpress
Ostrava J-Elita
 15:30:1515:30-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 15:45:1615.12.2018CF Galacticos Krasno
FK ACTIV Velké Kosihy
 15:45:1615:45-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 16:00:4815.12.2018CK MED KIELCE
Ostrava J-Elita
 16:00:4816:00-Halová kopaná2018SC Smilovice
2018-12-15 16:15:3315.12.2018Markoexpress
FK ACTIV Velké Kosihy
 16:15:3316:15-Halová kopaná2018SC Smilovice
Zobrazit pouze výsledky skupiny F

Skupina F

PořadíKlubZVRPGIBB
1CF Galacticos Krasno0000000
1CK MED KIELCE0000000
1FK ACTIV Velké Kosihy0000000
1Markoexpress0000000
1Ostrava J-Elita0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny F

Skupina G

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 16:30:2415.12.2018EMIKO.CZ
Pipa team Bardějov
 16:30:2416:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 16:45:5015.12.2018Wicher
FC Hurican
 16:45:5016:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 17:00:0915.12.2018EMIKO.CZ
FK Klasik
 17:00:0917:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 17:15:2015.12.2018Pipa team Bardějov
FC Hurican
 17:15:2017:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 17:30:2215.12.2018Wicher
FK Klasik
 17:30:2217:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 17:45:3515.12.2018EMIKO.CZ
FC Hurican
 17:45:3517:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 18:00:2815.12.2018Pipa team Bardějov
FK Klasik
 18:00:2818:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 18:15:3015.12.2018EMIKO.CZ
Wicher
 18:15:3018:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 18:30:2715.12.2018FC Hurican
FK Klasik
 18:30:2718:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 18:45:2815.12.2018Pipa team Bardějov
Wicher
 18:45:2818:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky skupiny G

Skupina G

PořadíKlubZVRPGIBB
1EMIKO.CZ0000000
1FC Hurican0000000
1FK Klasik0000000
1Pipa team Bardějov0000000
1Wicher0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny G

Skupina H

DatumKlubyČasVýsledkySoutěžSezónaHřiště
2018-12-15 19:00:0515.12.2018GAMISPORT
FK Těrlicko
 19:00:0519:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 19:15:5915.12.2018Bad Boy
Čarodejnici
 19:15:5919:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 19:30:4315.12.2018GAMISPORT
FC GÓROLE
 19:30:4319:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 19:45:4215.12.2018FK Těrlicko
Čarodejnici
 19:45:4219:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 20:00:3715.12.2018Bad Boy
FC GÓROLE
 20:00:3720:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 20:15:2615.12.2018GAMISPORT
Čarodejnici
 20:15:2620:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 20:30:0415.12.2018FK Těrlicko
FC GÓROLE
 20:30:0420:30-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 20:45:0815.12.2018GAMISPORT
Bad Boy
 20:45:0820:45-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 21:00:0815.12.2018Čarodejnici
FC GÓROLE
 21:00:0821:00-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
2018-12-15 21:15:5115.12.2018FK Těrlicko
Bad Boy
 21:15:5121:15-Halová kopaná2018Hala STaRS Třinec
Zobrazit pouze výsledky skupiny H

Skupina H

PořadíKlubZVRPGIBB
1Bad Boy0000000
1FC GÓROLE0000000
1FK Těrlicko0000000
1GAMISPORT0000000
1Čarodejnici0000000
Zobrazit pouze tabulku skupiny H