Ze všech základních skupin postupují do těch nedělních osmifinálových vždy 2 nejlepší týmy!
Ze všech nedělních osmifinálových skupin postupují do vyřazovacích bojů vždy 2 nejlepší týmy!
STARS TŘINEC SKUPINA A ( 9:00 – 11:30 )
SKUPINA A |
FK Klasik |
Zbrojovka Brno |
Premrhané talenty |
Pobřeží kocoviny |
FC BANDITI |
Skóre |
Body |
Pořadí |
FK Klasik |
G |
|||||||
Zbrojovka Brno |
A |
|||||||
Premrhané talenty |
M |
|||||||
Pobřeží kocoviny |
I |
|||||||
FC BANDITI |
2019 |
9:00 FK Klasik – Zbrojovka Brno 10:15 FK Klasik – Pobřeží kocoviny
9:15 Premrhané talenty – Pobřeží kocoviny 10:30 Zbrojovka Brno – FC BANDITI
9:30 FK Klasik – FC BANDITI 10:45 FK Klasik – Premrhané talenty
9:45 Zbrojovka Brno – Pobřeží kocoviny 11:00 Pobřeží kocoviny – FC BANDITI
10:00 Premrhané talenty – FC BANDITI 11:15 Zbrojovka Brno – Premrhané talenty
ZŠ MASARYKOVA SKUPINA B ( 9:00 – 11:30 )
SKUPINA B |
LOPATY |
FC Zralá Jablka |
Šlosoři |
FM Metal |
Gemerski Diabli |
Skóre |
Body |
Pořadí |
LOPATY |
G |
|||||||
FC Zralá Jablka |
A |
|||||||
Šlosoři |
M |
|||||||
FM Metal |
I |
|||||||
Gemerski Diabli |
2019 |
9:00 LOPATY – FC Zralá Jablka 10:15 LOPATY – FM Metal
9:15 Šlosoři – FM Metal 10:30 FC Zralá Jablka – Gemerski Diabli
9:30 LOPATY – Gemerski Diabli 10:45 LOPATY – Šlosoři
9:45 FC Zralá Jablka – FM Metal 11:00 FM Metal – Gemerski Diabli
10:00 Šlosoři – Gemerski Diabli 11:15 FC Zralá Jablka – Šlosoři
STARS TŘINEC SKUPINA C (11:30 – 14:00 )
SKUPINA C |
FC Rumuni |
PAINT Komando |
Little Island |
TURISTI |
FC Rondel |
Skóre |
Body |
Pořadí |
FC Rumuni |
G |
|||||||
PAINT Komando |
A |
|||||||
Little Island |
M |
|||||||
TURISTI |
I |
|||||||
FC Rondel |
2019 |
11:30 FC Rumuni – PAINT Komando 12:45 FC Rumuni – TURISTI
11:45 OLD BOYS – TURISTI 13:00 PAINT Komando – FC Rondel
12:00 FC Rumuni – FC Rondel 13:15 FC Rumuni – OLD BOYS
12:15 PAINT Komando – TURISTI 13:30 TURISTI – FC Rondel
12:30 OLD BOYS – FC Rondel 13:45 PAINT Komando – OLD BOYS
ZŠ MASARYKOVA SKUPINA D ( 11:30 – 14:00 )
SKUPINA D |
FC JAMESON |
TJ BESKYD Bukovec |
OLD School Rožňava |
FC Trosky |
RETRORAPID B-B |
Skóre |
Body |
Pořadí |
FC JAMESON |
G |
|||||||
TJ BESKYD Bukovec |
A |
|||||||
OLD School Rožňava |
M |
|||||||
FC Trosky |
I |
|||||||
RETRORAPID B-B |
2019 |
11:30 FC JAMESON – TJ BESKYD Bukovec 12:45 FC JAMESON – FC Trosky
11:45 OLD School Rožňava – FC Trosky 13:00 TJ BESKYD Bukovec – RETRORAPID B-B
12:00 FC JAMESON – RETRORAPID B-B 13:15 FC JAMESON – OLD School Rožňava
12:15 TJ BESKYD Bukovec – FC Trosky 13:30 FC Trosky – RETRORAPID B-B
12:30 OLD School Rožňava – RETRORAPID B-B 13:45 TJ BESKYD Bukovec – OLD School Rožňava
STARS TŘINEC SKUPINA E ( 14:00 – 16:30 )
SKUPINA E |
FC MaBulstav |
FC GÓROLE |
Vyhaslé hvězdy |
SFC Rebels |
EMIKO.CZ |
Skóre |
Body |
Pořadí |
FC MaBulstav |
G |
|||||||
FC GÓROLE |
A |
|||||||
Vyhaslé hvězdy |
M |
|||||||
SFC Rebels |
I |
|||||||
EMIKO.CZ |
2019 |
14:00 FC MaBulstav – FC GÓROLE 15:15 FC MaBulstav – SFC Rebels
14:15 Vyhaslé hvězdy – SFC Rebels 15:30 FC GÓROLE – EMIKO.CZ
14:30 FC MaBulstav – EMIKO.CZ 15:45 FC MaBulstav – Vyhaslé hvězdy
14:45 FC GÓROLE – SFC Rebels 16:00 SFC Rebels – EMIKO.CZ
15:00 Vyhaslé hvězdy – EMIKO.CZ 16:15 FC GÓROLE – Vyhaslé hvězdy
ZŠ MASARYKOVA SKUPINA F ( 14:00 – 16:30 )
SKUPINA F |
PIPA team |
Frocani |
Aquatec Dubnica |
Pressburg Warriors |
CF Galacticos Krásno |
Skóre |
Body |
Pořadí |
PIPA team |
G |
|||||||
Frocani |
A |
|||||||
Aquatec Dubnica |
M |
|||||||
Pressburg Warriors |
I |
|||||||
CF Galacticos Krásno |
2019 |
14:00 PIPA team – Frocani 15:15 PIPA team – Pressburg Warriors
14:15 Aquatec Dubnica – Pressburg Warriors 15:30 Frocani – CF Galacticos Krásno
14:30 PIPA team – CF Galacticos Krásno 15:45 PIPA team – Aquatec Dubnica
14:45 Frocani – Pressburg Warriors 16:00 Pressburg Warriors – CF Galacticos Krásno
15:00 Aquatec Dubnica – CF Galacticos Krásno 16:15 Frocani – Aquatec Dubnica
STARS TŘINEC SKUPINA G ( 16:30 – 19:00 )
SKUPINA G |
FC LEHCE |
Pruhy 83´ |
UNDERTAKERS |
INTER |
GAMISPORT |
Skóre |
Body |
Pořadí |
FC LEHCE |
G |
|||||||
Pruhy 83´ |
A |
|||||||
UNDERTAKERS |
M |
|||||||
INTER |
I |
|||||||
GAMISPORT |
2019 |
16:30 FC LEHCE – Pruhy 83´ 17:45 FC LEHCE – INTER
16:45 UNDERTAKERS – INTER 18:00 Pruhy 83´ – GAMISPORT
17:00 FC LEHCE – GAMISPORT 18:15 FC LEHCE – UNDERTAKERS
17:15 Pruhy 83´ – INTER 18:30 INTER – GAMISPORT
17:30 UNDERTAKERS – GAMISPORT 18:45 Pruhy 83´ – UNDERTAKERS
ZŠ MASARYKOVA SKUPINA H ( 16:30 – 19:00 )
SKUPINA H |
BRAZILCI |
YOUNG BOYS |
KSF Dox Žilina |
FC INTER 2010 |
KŘIŽÁCI |
Skóre |
Body |
Pořadí |
BRAZILCI |
G |
|||||||
YOUNG BOYS |
A |
|||||||
KSF Dox Žilina |
M |
|||||||
FC INTER 2010 |
I |
|||||||
KŘIŽÁCI |
2019 |
16:30 BRAZILCI – YOUNG BOYS 17:45 BRAZILCI – FC INTER 2010
16:45 KSF Dox Žilina – FC INTER 2010 18:00 YOUNG BOYS – KŘIŽÁCI
17:00 BRAZILCI – KŘIŽÁCI 18:15 BRAZILCI – KSF Dox Žilina
17:15 YOUNG BOYS – FC INTER 2010 18:30 FC INTER 2010 – KŘIŽÁCI
17:30 KSF Dox Žilina – KŘIŽÁCI 18:45 YOUNG BOYS – KSF Dox Žilina